...
Patentli Teknoloji
 

Patentli Teknoloji

Braumeister dahiyane patentli teknolojisi sadece maltınızı nazikçe karıştırmakla kalmaz, tam otomatik kontrol mekanizması sayesinde tüm üretim aşamasının kontrolünü otomatik olarak yapar ve programlanan reçeteye bağlı kalarak biranızın en doğru şekilde üretilmesini sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Artık herkes kaliteli bira yapabilir!
 

Artık herkes kaliteli bira yapabilir!

Yeni 10 litrelik Braumeister artık aramızda: En küçük mutfaklarda dahi kullanılabilecek boyutlarda olan cihazımız hem küçük miktarlarda üretim için ideal hem de daha büyük miktarlarda üretilecek biraların içim testi için uygundur.

Daha Fazla Bilgi

Hızlıca ustalaşmak!
 

Hızlıca ustalaşmak!

Endüstriyel üretilmiş biraların içerine konulan kimyasal katkı maddeleri ve şişelenmelerinde kullanılan teknikler ev yapımı biraya nazaran daha sağlıksızdır. Braumeister ile rahatlıkla farklı formüller deneyerek kendi damak tadınıza uygun biralar üretebilir, daha sağlıklı ve lezzetli bira içebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et