...
 
 

Pişirme Videoları

 
Pişirme Videoları
 

Yeni 10 litrelik Braumeister artık aramızda: En küçük mutfaklarda dahi kullanılabilecek boyutlarda olan cihazımız hem küçük miktarlarda üretim için ideal hem de daha büyük miktarlarda üretilecek biraların içim testi için imkan sunmaktadır.
Bir kere Braumeister ailesinin kalitesi ve verimiyle tanıştıktan sonra daima elinizin altında bu kalitenin bulunmasını isteyeceksiniz.


Evde, hobi amaçlı bira yapmak isteyenler için

Aşağıda izleyeceğiniz video size nasıl kolay ve pratik bir şekilde bira yapabileceğinizi gösteriyor. Öncelikle, Braumeister evde hobi amaçlı bira yapmak isteyen kişiler için geliştirilmiştir. Kolay kullanımı ve ev şartlarına uygun boyutları sayesinde Braumeister gerçekten evde kullanım için ideal hale getirilmiştir.

Tam otomatik kontrol sistemi dilerseniz önceden ayarlanmış programla ya da kişisel ayarlarınız ile bira yapmanıza olanak verir. Süre ve sıcaklık ayarlarınız üretimin tüm aşamalarında korunur. Diğer ağır ve kolay hareket ettirilemeyen makinaların aksine Braumeister tüm üretim aşamaları boyunca karıştırmanızı gerektirmez. Patentli malt boru sistemi sayesinde tüm üretim aşamalarında maltınız çaba sarfetmeden ve nazik bir biçimde karıştırılır. Bu sayede üretim esnasında hiçbir ürün yanmaz,ezilmez ve bir kaptan diğer kaba aktarılmak zorunda kalmaz.


Küçük Bira İşletmeleri İçin

Büyük boyutlardaki Braumeister’ın da kullanımı diğerleri gibi çok kolaydır. İzleyeceğiniz video 200 litrelik Braumeister ile bira yapmanın gerçekten ne kadar kolay olduğunu size gösteriyor. Braumeister'in bira uzmanları tarafından tasarlanmış, oldukça kullanışlı dizaynı sayesinde arkadaşlarınıza ve konuklarınıza kendi özel üretiminiz olan biralarınızı ikram ederek özgürlüğün tadını çıkarın. Mayalanma, süzme, şerbetçiotunun kaynatılması, karıştırma ve soğutma artık tek bir kazanla yapabilir. Bu özellikleri sayesinde Braumeister tüm restorantlar, barlar ve kişisel bira üreticileri için idealdir. Braumeister, fiyatı, üretim hızı ve litre başına düşen uygun fiyatları sayesinde kısa zamanda yüksek getiri garantisi sunmaktadır.

Daha fazla video için Youtube Kanalımızı ziyaret edin.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et