...
 
 

10 / 20 / 50 Lt'lik Bira Yapma Makineleri

 
10 / 20 / 50 Lt'lik Bira Yapma Makineleri
 

Braumeister sizi usta bir bira yapımcısına dönüştürüyor!

Braumeister bira ustası olmak isteyen ve aktif olarak bira yapmayı hobi haline getirmiş kişiler için özel olarak dizayn edilmiştir. En küçük mutfaklarda dahi kullanılabiliyor olması ve kolay dokunmatik, programlanabilir arayüzü ile yeni başlayanlar için idealdir.

Bir kez Braumeister ailesinin kalitesi ve verimiyle tanıştıktan sonra daima elinizin altında bu kalitenin bulunmasını isteyeceksiniz.

Tam otomatik kontrol sistemi dilerseniz önceden ayarlanmış programla ya da kişisel ayarlarınız ile bira yapmanıza olanak verir. Süre ve sıcaklık ayarlarınız üretimin tüm aşamalarında korunur. Diğer ağır ve kolay hareket ettirilemeyen makinaların aksine Braumeister tüm üretim aşamalarını kolayca çözer. Patentli malt boru sistemi ile maltınız çaba sarfetmeden ve nazik bir biçimde karıştırılır. Bu sayede üretim esnasında hiçbir ürün yanmaz, ezilmez ve bir kaptan diğer kaba aktarılmak zorunda kalmaz.

Damak tadınıza uygun bira!

Braumeister ile Maerzen, Buğday birası veya Altbier vb. bütün bira çeşitlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Kesinlikle kademeli mayşeleme ile yaptığınız bira ile market biraları arasındaki farkı anlayacaksınız. Ancak dikkatli olmakta fayda var, biranızı tadan bir kimse market birasından çok sizin biranızla ilgilenecektir. Bundan sonra pastörize edilmiş, endüstriyel biralar ya da kimyasal katkılar içeren kitlerle üretilen biraları içmek istemeyeceksiniz.

Daha az ekipman, daha çok bira!

1912 yılından beri bira ekipmanları üreten Alman Üretici Speidel her zaman en azı hedefler. Bir iş ne kadar az aletle çözülüyorsa sonuç her zaman daha standarttır.

Avantajları

  • Braumeister dahiyane patentli teknolojisi sadece maltınızı nazikçe karıştırmakla kalmaz, tam otomatik kontrol mekanizması sayesinde tüm üretim aşamasının kontrolünü otomatik olarak yapar ve programlanan reçeteye bağlı kalarak biranızın en doğru şekilde üretilmesini sağlar. Üretim aşamasında kazanın başında beklemenize gerek kalmaz.
  • Çok kısa bir sürede istediğiniz tüm biraları üretecek kadar ustalaşmanızı sağlar.
  • Kademeli ısıtma sistemi ve süreleri seçebilme özelliği sayesinde mayşelemeyi en doğru şekilde sürdürmeyi sağlar.
  • Bu şekilde üretilen mayşeler (şıra) her denemede aynı tat ve yoğunlukta olur, bu da üreteceğiniz biraların standardını korumanızı ve stabil üretimi sağlar.
  • Üretim aşamasındaki tüm riskleri ortadan kaldırır, bu sayede sadece üreteceğiniz biraya odaklanabilirsiniz.
  • Temizliği çok kolaydır.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et