...
 
 

200 / 500 Lt'lik Bira Yapma Makineleri

 
200 / 500 Lt'lik Bira Yapma Makineleri
 

Rüyalarınızı gerçeğe dönüştürebilirsiniz!

Braumeister, Alman bira uzmanları tarafından tasarlanmış, oldukça kullanışlı dizaynı sayesinde konuklarınıza kendi özel üretiminiz olan biralarınızı ikram ederek özgürlüğün tadını çıkarın. Mayalanma, süzme, şerbetçiotunun kaynatılması, karıştırma ve soğutma artık tek bir kazanla yapılabilir.

Tam otomatik kontrol sistemi tüm ayarları kişiselleştirmenizi ve sıcaklık ayarlarının üretimin tüm aşamalarında korunmasına olanak sağlar. Bu özelliğiyle her üretimde kusursuz bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Braumeister'in entegre olarak bulunan kaldırma ünitesi sayesinde malt boru sistemini rahat ve hızlıca kaldırarak süzme işleminizi vakit harcamadan, dağınıklık yaratmadan kolayca yapabilirsiniz.

Bu özelliklere ek olarak, Braumeister rahatlıkla farklı bir yere taşınabilir ve yer gereksinimi çok azdır. Braumeister tüm restorantlar, barlar ve kişisel bira üreticileri için idealdir. Braumeister, fiyatı, üretim hızı ve litre başına düşen uygun fiyatları sayesinde kısa zamanda yüksek getiri garantisi sunmaktadır.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et