...
 
 

Braumeister İle Herkes İyi Bira Yapabilir!

 
Braumeister İle Herkes İyi Bira Yapabilir!
 
  • Kolay

Henüz Braumeister ile tanışmadıysanız bira yapmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz, fakat bütün algıları yıkan Braumeister ile bir defa tanıştıktan sonra tüm endişelerinizin yersiz olduğunu göreceksiniz. Braumeister'in patentli sistemleri sayesinde en küçük mutfaklarda dahi basit bir şekilde bira yapabileceksiniz. İşte tam da bu yüzden geliştirdiğimiz Braumeister'in kalitesini bir kere hissettikten sonra vazgeçilmeziniz olacak.

Braumeister kullanmadan önce bira yapanlar işlemlerin ne kadar zor ve sıkıcı olduğunu bilirler. Pişirme esnasında başında beklemeniz, doğru tarifleri doğru şekilde uygulamanız, karıştırmanız, ürünü oradan oraya aktarmanız gerekmekteydi. Fakat Braumeister bira üretim aşamalarının hepsini tek bir kazanda yapar. Başında bekleyerek saatler harcamanıza, karıştırmanıza ve süreli uygulanacak ürünler için elinizde saatle kaynamakta olan kazanın başında beklemenize gerek kalmaz. Bu sayede daha iyi bira tarifleri araştırmaya, günlük rutin işlerinizi halletmeye yani kısacası kendinize vakit ayırmaya odaklanabilirsiniz. Tam otomatik kontrol sistemi sayesinde kullandığınız hiç bir ürün yanmaz, kullanılmaz hale gelmez, ziyan olmaz. 

  • Temiz

Tüm işlemin tek bir kazanda yapılması, patentli malt boru sistemi, tam otomatik kontrol sistemi sayesinde etrafı dağıtmadan, kirletmeden tüm işlemleri tek kazanda yapabilirsiniz. Hem üretim alanınızın temizliği hem de Braumeister'in temizliği bu sayede çok basit ve efektif bir biçimde kendiliğinden gerçekleşir.

  • Çok Yönlü

Altbier, Berliner Weiße, Bockbier, Bohemian Lager, Doppelbock, Dunkelbier, Eichenbock, Export, Festbier, Gose, Helles, IPA, Jopenbier, Kellerbier, Kölsch, Lager, Lambik, Malzbier, Märzen, Oktoberfest-Bier, Pilsner, Porter, Rauchbier, Roggenbier, Schwarzbier, Schwarzviertler, Steinbier, Stout, Urtyp, Weizenbier oder Weißbier, Wiener, Zoigl, Zwickelbier gibi sayısız bira çeşidi vardır. Bira çeşitlerini Wikipedia’da detaylı olarak bulabilirsiniz.

Braumeister ile istediğiniz şekilde her türlü birayı üretebilirsiniz. Biranın gerçekten başarılı olup olmadığı, tariflerinize, karışımı oluşturan maddelere ve fermantasyon sıcaklığına bağlıdır. İşlem kolaylığı sayesinde birçok yeni şey deneyebilmeniz ve favori tariflerinizi geliştirmeye devam edebilmeniz Braumeister’in güzelliklerinden biridir.

  • Otomatik

Tam otomatik kontrol sistemi sayesinde isterseniz bira uzmanlarımızın hazırladığı ayarları ya da kişisel ayarlarınızı tariflerinize uygulayabilirsiniz. Kesin sıcaklık ve zaman ayarları sayesinde bütün üretim aşaması Braumeister'in kontrolü altında kendiliğinden gerçekleşecektir.

Üretimin başlaması için sadece tek bir tuşa basmanız yeterlidir. Tuşa bastıktan sonra tüm kontrol Braumeister'e geçecek ve dijital ekranı sayesinde üretimin hangi aşamasında olduğunuzu göreceksiniz. Size sadece arkanıza yaslanıp dijital ekrandan gelecek uyarıları dikkate almak kalacaktır. Bu ekran size tüm aşamalarda yardımcı olmak amacıyla entegre edilmiştir.

  • Bir Alman Markası

Speidel 1912 yılında kurulmuş 100’ün üzerinde çalışanı ve nesillerdir 'üretmek için tutkulu’ olan bir aile şirketidir. Tüm detaylara büyük bir dikkat göstererek, hem özel hem de profesyonel sektörlerde kullanılabilecek, bira, şarap, cider, meyve suyu ve şıra gibi içeceklerin üretilmesi, depolanması için kaplar ve cihazlar üretmektedir. Bu nedenle malzeme ve üretim odaklı çözümün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Kaplarımız ve cihazlarımız gıda ile temas eden malzemeler için belirlenmiş olan güncel yönetmeliklere bağlı olarak üretilmektedir. Braumeister tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş ve Alman üretimidir. Kaliteli işçiliğiyle ön plana çıkmaktadır. Modern üretim tesislerimizde konusunda uzman deneyimli kadromuz, üretimlerimizdeki yüksek kalitenin sürekliliğini garanti etmektedir.

  • Bütçenize Uygun

Braumeister ailesinin tüm ürünleri yüksek üretim düşük maliyet prensibiyle üretim yapacak şekilde üretilmiştir. Büyük tesislerin veya bireysel hobi amaçlı üretimin kazanç olarak dönüşü yüksek seviyelerde olmaktadır. Litre başına düşen düşük maliyet, üretim aşamasında kazanacağınız zaman ile yüksek getiriniz garanti altındadır.

  • Patent Numarası: DE 101 50 395 B4

Patentli Malt Boru Sistemi sayesinde üretim aşamasında karıştırmaya gerek kalmaz, Braumeister küçük bir pompa sayesinde bu işlemi sizin yerinize nazik bir biçimde halleder. Bu sistem sayesinde bütün aşamalar tek kazanda yapılabilir. Bu durum bira üretimi esnasında her şeyin temiz ve basit bir biçimde yapılmasını sağlar. Tam Otomatik Kontrol sistemi sayesinde üretim sürecini kontrol edebilir ve istediğiniz tarifleri yapmak üzere ayarlayabilirsiniz. Braumeister tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş ve Alman yapımı kaliteli işçiliğiyle ön plana çıkmaktadır.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et