...
 
 

Ekolojik Üretim

 
Ekolojik Üretim
 

Biz sadece çevreye yararlı ürünler satmıyoruz. Hem ekonomik hem de ekolojik açıdan yararlı ürünler satıyoruz ve üretimde doğal kaynakları sorumlu bir şekilde kullanımını prensip ediniyoruz. Fabrikamızı ısıtmak için atık suları kaynatıyoruz, depo ve tuvalet temizliği için yağmur sularını kullanıyoruz. CO2 salınımı olmayan elektrik kullanıyoruz, fabrikamız, üretim sahasına ve tüm ofislere gün ışığından maksimum verim alabilecek şekilde dizayn edilmiştir.. Bu sayede fabrikamız son derece teknolojik ve çevre şartlarına uygun bir biçimde çalışabiliyor. Ayrıca ekolojik dengenin korunmasına büyük katkıda bulunabiliyor.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et