...
 
 

Hükümler ve Şartlar

 

www.speidel.com.tr adı altında yayın yapan internet sitesinin (bundan sonra "speidel.com.tr" olarak anılacaktır) içerikleri, Engin Emre Görükle Mah. Atatürk Cad. Çırakoğlu Apt. N:69 D.10 Bursa (bundan sonra Engin Emre olarak anılacaktır) tarafından sunulmuştur.

Bu sayfada açıklanan hükümler ve şartlar, sizin speidel.com.tr'ye erişiminizi ve kullanımınızı düzenler.

Speidel.com.tr sayfalarını görüntülerken veya bilgilerinizi speidel.com.tr ile paylaşırken, bu sayfadaki Hüküm ve Şartları kabul etmiş sayılırsınız. Bu hüküm ve şartların tümünü kabul etmiyorsanız speidel.com.tr sayfalarına erişemezsiniz. Bu sayfada yer alan hüküm ve şartlar ile alakalı sorularınızı satis@speidel.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

4250 Sayılı İspirto ve İspirtolu İçkiler İnhisarı Kanunu'nun 6. madde 1. fıkrası olan "Alkollü içkilerin her ne surette olursa olsun reklamı ve tüketicilere yönelik tanıtımı yapılamaz. Bu ürünlerin kullanılmasını ve satışını özendiren veya teşvik eden kampanya, promosyon ve etkinlik yapılamaz." uyarınca speidel.com.tr sayfalarında;

  • Yerli veya yabancı, herhangi bir marka alkollü içkinin reklamı ve tüketicilere tanıtımı yapılmamaktadır.
  • Yerli veya yabancı, herhangi bir marka alkollü içkinin kullanılmasını ve satışını özendiren veya teşvik eden kampanya, promosyon ve etkinlik yapılmamaktadır.

speidel.com.tr'ye erişerek: bu websitesini görüntülediğinizde herhangi bir alkollü içkiyi kullanmaya ve satın almaya özenmeyeceğinizi ve teşvik olmayacağınızı, bunun aksi bir durum olması ihtimal dahilinde ise speidel.com.tr'yi görüntülemek ve kullanmaktan kati surette kaçınacağınızı, yasal olarak beyan etmiş sayılırsınız. Bu beyanınızı speidel.com.tr'yi ziyaret ettiğinizde beliren yaş ile hüküm ve şartlar'ın kabülü uyarılarını kabul ederek vermiş olursunuz. Bu beyanınıza istinaden speidel.com.tr'ye erişmeniz durumunda, 4250 Sayılı Kanunu'nun 6. madde 1. fıkrasındaki alkollü içki kullanılmasını özendirme ve teşvik yasağı kapsamında oluşabilecek her türlü yasaya aykırılık durumu için sorumluluğu Engin Emre kesin ve açık biçimde reddeder.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu