...
 
 

Sipariş Süreci

 

Ürünlerinizi seçerken

Beğendiğiniz ürünleri ''Sepete Ekle'' butonunu kullanarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Yanlışlıkla eklemeniz ya da vazgeçmeniz durumunda "Sepete Git" İkonuna tıklayarak sepetinizden silebilirsiniz.

Ürünleri satın alma ve sonuçlandırma

Sepetiniz

Sepetinizde bulunan ürünleri yönetebilirsiniz. Yeni ürün ekleyebilir, eklemiş olduğunuz ürünlerin miktarını değiştirebilir, ürünleri sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ödeme butonuna tıkladığınızda bir sonraki ekrana yönlendirileceksiniz.

Giriş yapma / Kayıt olma

Lütfen kayıt olurken geçerli bir e-mail adresi giriniz. Aksi takdirde size ulaşmamız mümkün değildir. Kişisel bilgileriniz yasal sürece uygun şekilde depolanacak ve kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kargo Takibi

Satın aldığınız tüm ürünler anlaşmalı kargo firmalarımız tarafında indirimli olarak gönderilmektedir. Siparişinizden sonra sizinle paylaşacağımız kod ile sistem üzerinden kargo takibinizi yapabileceksiniz.

Fatura adresi / Ödeme Metodları

Lütfen istediğiniz fatura adresini satın alma ekranında seçiniz. Eğer fatura adresi girmezseniz otomatik olarak ürünün kargolanacağı adrese yönlendirilecektir.

İletişim / Kontrat

Satın alma süreci boyunca istediğiniz tüm kanallardan bize ulaşabilirsiniz. Sipariş sürecinde sizin ve bizim aramızda bir kontrat imzalanmış olur, ne zaman ve ne şekilde ödeme yapacağınız doğrudan bu kontratla ilintilidir. İmkanlarımız doğrultusunda bütün soru ve sorunlarınızla ilgilenmeyi garanti ediyoruz.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu