...
Speidel'e hazır mısınız?
 

Speidel'e hazır mısınız?

Kendi hazırlayacağınız tüm şarap, meyve suyu, bira, cider ürünleriniz için ihtiyacınız olan herşeyi burada bulabilirsiniz!

Ağaçtan bardağa
 

Ağaçtan bardağa

Yüksek kaliteli plastik meyve öğütücülerden paslanmaz çelik varillere kadar çeşitli kapasite seçenekleri bulunan ürünler ile üreteceğiniz meyve suyu ve ya şarap için Speidel baştan sona ihtiyacınız olan tüm ekipmanı sağlıyor.

Mahzeninizin Tek İhtiyacı
 

Mahzeninizin Tek İhtiyacı

Speidel en iyi meyve suyu ve şarap ekipmanlarının bilinen yüzüdür. Uzun ömürlü, sağlıklı ekipmanları ve kaliteli işçiliği sayesinde yıllar boyu kullabilir ekipmanlar üretmekteyiz. Hasat yapmak için harcanan emeğin karşılığını tamamiyle alabileceğiniz ürünlerimiz sizleri bekliyor.

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et