...
 
 

100 yıllık tecrübemize güvenebilirsiniz

100 yıllık tecrübemize güvenebilirsiniz
 

1912 yılında Georg Speidel varil üreten Speidel firmasını kurdu.Başlangıçta, sadece bölgesel satılan ahşap bira ve şarap fıçıları üretiliyordu.1960 yılına gelindiğinde GRP materyalleri üretimine başlandı. Bira, şarap, meyve suları ve çok amaçlı tarım için cam ve elyaf takviyeli plastik kaplar ve fıçılar üretildi. 1980'li yıllarda materyal olarak paslanmaz çelik de kullanılmaya başlandı.Giderek fabrikanın asıl materyali paslanmaz çelik oldu ve neredeyse tüm ürünler paslanmaz çelikten üretilmeye başlandı. 2004 yılında GRP materyali PE ile değiştirildi ve bu materyalin işlenmesi için en gelişmiş üretim tesisi yatırımı yapıldı. Bugün ise Speidel uzman perakendeciler tarafından dünya çapında temsil edilmektedir.


Aramıza Katılın

Aramıza Katılın
Speidel Bira Ustaları Facebook Grubu

Uyarı

Bu web sitesi, alkollü ürünlerin kullanımını özendirmez, satışını veye reklamını yapmaz. Bu web sitesinde adı geçen makine ve aksesuarlar alkol üretiminde kullanılabilir. Bu yüzden bu web sitesinde gezinmeye başlamadan önce aşağıda bağlantısı verilen Hüküm ve Şartlar sayfasını okumalı ve kabul etmelisiniz.
Hüküm ve Şartlar

Eğer hüküm ve şartların tümünü kabul ediyor ve 18 yaşından büyükseniz aşağıdaki "Kabul Ediyorum" butonuna tıklayın. Aksi halde bu web sitesini terk etmelisiniz.


Kabul Ediyorum ve 18 yaşını doldurdum. Bu Web Sitesini Terk Et